EN
Przeczytaj BIO

Red Heels to finalistki V edycji programu Mam Talent!

Zespół Red Heels jest jedynym żeńskim popowo-rockowym zespołem smyczkowym w Polsce.
Łączy on świat klasycznych instrumentów ze światem popu, muzyki rockowej, elektroniki oraz tańca. Trzy piękne kobiety, które wchodzą w skład Czerwonych Szpilek pokazują, że w instrumentach smyczkowych kryje się ogromna moc, która z łatwością porywa nawet najbardziej wymagających słuchaczy. Sekret dziewczyn polega na połączeniu podczas koncertów wszystkich kanałów percepcji człowieka. Na bazie profesjonalnej muzyki dziewczyny wchodzą w role aktorek, które adekwatnie do utworu przekazują przez swoją mimikę, ruchy, stroje to, co w nich najważniejsze. Trzy żywioły jakimi są dziewczyny łącząc się na scenie tworzą rodzaj magicznego elementu, szczególnej kuli energii, która jest kierowana do publiczności. Jak działa? To już najlepiej poczuć na własnej skórze…

Kto za tym wszystkim stoi?
Ania

Pewnie nikt nie uwierzy, ale.. Altowiolistka! (Czyt. osoba grająca na lepszej wersji skrzypiec. Naprawdę! )

Nazywam się Ania.
Swoje dzieciństwo spędziłam słuchając Apocaliptycy i Nirvany dochodzącej z pokoju mojego brata. Tak mi się spodobała ta pasja, swoboda i energia w wykonawstwie muzyków rockowych, że sama postanowiłam założyć w nieco doroślejszym życiu podobny zespół. Na Akademii Muzycznej w Katowicach miałam okazję wykształcić profesjonalny warsztat techniczny, żeby móc teraz bez żadnych ograniczeń wyrażać się poprzez mój ukochany instrument.

Realizuję swoje muzyczne zdolności w Red Heels, oraz swoim autorskim projekcie Anahata. Z czystym sercem mogę powiedzieć, że kocham to, co robię i mam nadzieję, że swoją muzyczną działalnością sprawię Ci przyjemność. W końcu muzyka to najsilniejszy środek przekazu, a jej wibracje dotykają wszystkich naszych zmysłów i płaszczyzn egzystencji.