Red Heels to zespół czterech w pełni profesjonalnych, pełnych pasji dziewczyn. Ich koncerty są jak zderzenie ognia z wodą, słodyczy z goryczką… Niezwykle elektryzująco, pobudzająco, smakowicie. To muzyczno-wizualna uczta, którą najlepiej poczuć na własnej skórze.

Każdy koncert jest indywidualnie dostosowany do Twoich potrzeb. Zwykle występ dzielony jest na trzy części tematyczne – każda ok. 20 minut oraz wykonywana w innych strojach scenicznych.

Klasyczne instrumenty dziewczyn są nagłośnione najnowocześniejszymi systemami bezprzewodowymi, co pozwala im na swobodę wykonywania różnych choreografii podczas koncertów.

Występy

Występy firmowe

Red Heels koncertuje na całym świecie dla najbardziej prestiżowych firm i osobowości. Usłyszeć je można począwszy od ogromnych scen na arenach, po kameralne coctail party i uroczyste kolacje. Zawsze są one główną atrakcją wieczoru i pozostawiają za sobą niezapomniane wrażenia.

Koncerty plenerowe i klubowe

Czerwone obcasy kochają otwarte występy na świeżym powietrzu i w klubach. To dla nich znakomita okazja by bezpośrednio spotkać się i zaszczepić pozytywną energią lokalną publiczność.

 

Działania medialne & możliwości

Jesteśmy w stanie tworzyć wzajemne możliwości promocyjne, takie jak rekomendowanie ekskluzywnej marki czy produktu. Red Heels jest także skłonne rozważyć na prośbę Klienta uczestnictwo w mediach wokół wydarzenia reklamującego. Wszystkie przypadki są tutaj rozpatrywane indywidualnie.

 

Featuring i nagrania muzyki

Współpracujemy z różnymi wokalistami, muzykami, zespołami, dj’ami, producentami teatralnymi, telewizyjnymi i filmowymi. Realizujemy nagrania sesyjne z muzykami, towarzyszymy im w trasach koncertowych oraz przygotowujemy i nagrywamy muzykę do audiobooków, reklam i zajawek muzycznych. Dzięki godzinom warsztatów aktorskich i z choreografem Dziewczyny mogą wcielić się również w rolę muzyków- aktorek w różnych projektach filmowych.

 

Opcje Koncertowe

Red Heels Gold

Trio smyczkowe z 'żywą’ perkusją i szczyptą elektroniki
Bardzo polecam tę wersję szczególnie, gdy impreza jest kierowana głównie dla mężczyzn.
Żywa Perkusja daje ogromnego „kopa” w brzmieniu

Red Heels Platinum

Trio smyczkowe – skrzypce, altówka i wiolonczela z elektroniką

Red Heels Silver

Duet smyczkowy (skrzypce i altówka (lub wiolonczela)) oraz perkusja ze szczyptą elektroniki

Red Heels Diamond

Duet smyczkowy: skrzypce i altówka (lub wiolonczela) z elektroniką
Szczególnie polecana opcja, gdy nie ma sceny, lub jest na niej bardzo mało miejsca.

Red Heels Bronze

Skrzypce solo z podkładem elektronicznym